For Kids 2023

For Kids 2023

Kdy: 20. - 23. října 2023

Kde: PVA Expo Praha

17. ročník veletrhu hraček, her a potřeb pro děti

Zveme vás k návštěvě naší expozice v Hale 5.

 

Veletrh FOR KIDS 2023 uvede nové kolekce hraček a potřeb pro děti i vzdělávání

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti FOR KIDS proběhne ve dnech 20. až 22. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Jeho letošní ročník bude výjimečný svým nabízeným sortimentem i širokou nabídkou zážitků pro děti i jejich rodiče, zaměřením na rozvoj a vzdělávání nejmenších a velkou porcí zábavy.

Veletrh FOR KIDS nabízí nejnovější kolekce hraček, her a potřeb pro děti i nastávající maminky od renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Nechybí inspirace na vánoční dárky ani produkty pro milovníky stolních her všech věkových kategorií a náročností. Ročník 2023 bude výjimečný nejen skladbou zúčastněných značek, ale i interaktivními expozicemi, zajímavými hosty a programem.

Poprvé se v Letňanech představí se svou vědeckou show iQLANDIA, která do chystaného programu plného bláznivých pokusů z fyziky a chemie za doprovodu ohně a kouře zapojí i diváky. Premiérově se zúčastní také oblíbení Dva tátové, expozice ZOO Praha či Mobilní planetárium. Po letech se do Letňan navrací značka LEGO, která pro návštěvníky připraví velkou hernu plnou fantastických kostiček.

V sobotu 21. října přijde na celý den podpořit dobrou věc do Letňan televizní moderátorka Kristina Kloubková, která se stane dobrovolnou pomocnicí na stánku charitativního projektu Klokart. Představí návštěvníkům novou kolekci značky a dojde i na její autogramiádu. Hvězdnou návštěvu během veletrhu bude mít i expozice Linteo Baby, kam zavítá zpěvačka Monika Bagárová.

Soutěže i tipy na dárky

Kromě zajímavých produktů, novinek ze světa hraček a potřeb pro děti i nastávající maminky bude připraven doprovodný program. Proběhne první ročník soutěže výtvarníků, designérů a návrhářů značek s názvem DESIGN SPRÁVNÉ HRAČKY. Pro české firmy, které se věnují výrobě nebo prodeji hraček, bude uspořádána událost JARMARK HRAČEK. Během veletrhu bude možné prohlédnout si exponáty nominované v soutěži SPRÁVNÁ HRAČKA.

Jaké zajímavosti návštěvníci veletrhu FOR KIDS ještě uvidí? Například designovou postýlku od ARTABAN STUDIO, která vyhrála soutěž BIGSEE WOODDESIGN AWARD 2022, smyslové boxy SMYSLÍK, novou kolekci zboží od značky THULE, kreativní sady, výukové karty či dřevěné značky JOU JOU, ilustrované produkty z EPIPÍ, zdravé potraviny pro celou rodinu LEPŠÍ SLOŽENÍ, kaučukové hrací podložky GugutheHero, kvalitní dřevěné hračky LIŠÁRNA, produkty z dílny BaaVi či rozvojové a edukační hračky CHYTRÁ OPIČKA a mnoho dalších.

Souběžně s veletrhem FOR KIDS se budou konat také kosmetický veletrh FOR BEAUTY a festival interaktivní zábavy a videoher FOR GAMES. Více na www.forkids.cz

webdnes.cz
®2013, promotympraha.cz